Топи та блузки плюс розмір

Сучасна жіноча футболка з коротким рукавом з віскози

Який предмет не може бути відсутнім у гардеробі жодної жінки? Це надійна ставка та гарантія максимального задоволення. Вони складають основу практично будь-якого гардеробу. А якщо хочеться чогось більшого, зробіть ставку на червоне. У вас є ідеальний вибір обох у вигляді червоної футболки.

Ціна на момент огляду: 264 Грн

Красива футболка з довгим рукавом і ефектною сіткою

Абсолютно вишукана спокуслива, це сітчаста футболка з довгими рукавами. Круглий виріз з оригінальною окантовкою. Задня розріз для ґудзика та люверса. Вставка з сітки в горловині спереду. Довгі сітчасті рукава. Прямий низ. Можна прати в пральній машині.

Ціна на момент огляду: 332 Грн

Стильна туніка з незмінним квітковим принтом

Вам подобаються стильні речі у вашому гардеробі? Ви віддаєте перевагу одягу, який пропонує універсальне використання? Шукаєте цікаву модель, з якою Ви будете шуміти і при цьому почувати себе в ній приємно і комфортно? Тоді ця чудова туніка обов’язково буде у вашому гардеробі.

Ціна на момент огляду: 302 Грн

Топи – одна з найважливіших частин гардеробу, яку ми носимо кожен день. І, звичайно, не відрізняється від наших жінок з міцнішою фігурою. Навпаки, ще важливіше, що тут важливі верхи. За допомогою правильно підібраного верху вдається усунути недоліки і, навпаки, виділити ті переваги, якими явно володіють жінки більш повних форм.

Слово ТОП включає в себе цілий асортимент різноманітних футболок і безрукавок, які створені для особливих випадків і відпочинку. Ми пропонуємо елегантні блузки, блузки чи туніки, які можна використовувати на світських заходах. Ви можете купити топи з довгим рукавом, коротким рукавом або без рукавів.